Singapur to jeden z ciekawszych kierunków wypraw, na które stawiają turyści. Dla kogo wczasy w tej części świata mogą się okazać świetną propozycją? Dla tych, których fascynują egzotyczne podróże, oraz dla tych, którym marzy się relaks na pięknych plażach. Singapur może też sporo zaoferować tym, dla których priorytetem jest dobra zabawa. Dla nich wymarzonym miejscem będzie Sentosa – wyspa, na której czekają liczne parki rozrywki i inne atrakcje turystyczne.

Co można zobaczyć w singapurskiej miejscowości Sentosa?

Co sprawiło, że niewielka wyspa Sentosa stała się najważniejszym punktem na turystycznej mapie Singapuru oraz rewelacyjnym miejscem na rodzinne wczasy? Z pewnością duże znaczenie ma tu dobre zagospodarowanie oraz dostęp do pięknych plaż. Sentosa to również wiele miejsc, w których najważniejsza jest dobra zabawa. Cenią to zarówno młodzi turyści, jak i ci podróżnicy, którzy do Singapuru przybywają w towarzystwie swoich dzieci. Jakie atrakcje pozwolą im spędzić miło czas w tej części świata?

Portal poleca – już teraz sprawdź ciekawostki o Islandi.

Wyspa Sentosa to przede wszystkim parki rozrywki. Kusi park linowy i tor saneczkowy, kusi też park rozrywki, którego tematyka skupiona jest na znanych produkcjach filmowych. Sentosa może się też pochwalić olbrzymim oceanarium, w którym na zwiedzających czeka około tysiąca gatunków morskich zwierząt, oraz Morskim Muzeum Doświadczalnym, w którym dobra zabawa i nauka łączą się ze sobą. Nie lada gratką dla wszystkich osób spędzających wczasy w tej części świata będą multimedialne pokazy, w których ważną rolę odgrywają światło, woda i dźwięk. Dzięki temu Singapur staje się miejscem atrakcyjnym dla każdego, a pobyt na jego najsłynniejszej wyspie każdemu turyście sprawi wiele radości.